شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی با بهترین کیفیت

شستشوی فرش ماشینی از خدمات اصلی قالیشویی ما است. شستن یک فرش ماشینی توسط خانواده های ایرانی معمولا سالی یک الی دو بار انجام می گیرد. که معمولا شستشوی فرش ها برای خانه تکانی نوروز یا پاییز اتفاق می‌افتد. البته پیشنهاد ما این است که زمانی اقدام به شستشوی فرش کنید که از کثیف بودن آن مطمئن باشید و شستشوی بیش از حد را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم.

مراحل شستشوی فرش ماشینی

مرحله اول: فرش ماشینی پس از ورود به کارخانه قالیشویی توسط آب فشار قوی خیسانده می شود.

مرحله دوم: در مرحله بعد توسط موتورهای ویبره گرد و غبار و گل و لای فرش گرفته می شود.

مرحله سوم: پس از گل گیری فرش، مجددا با آب فشار قوی فرش شسته می شود.

مرحله چهارم: پس از شستشو توسط  فرچه برقی، شامپو و شوینده های استاندارد با بالاترین کیفیت شسته می شود.

مرحله پنجم: پس از شستشو فرش  آبگیری می شود و سپس وارد خشک کن می شود.

چرا فرش‌هایمان در قالیشویی پاره می‌شود؟

بعضی از قالیشویی ها از آبگیرهای دایره‌ایی استفاده می‌کنند که در دور تند باعث ترکیدن یا همان پاره شدن فرش می‌شود اما قالیشویی ساوین شور از آبگیر های لوله ایی استفاده می‌کند که به هیچ وجه فرش را پاره نمی‌کند

شستن فرش ماشینی و یا دستباف لازمه این است که جنس فرش را بشناسیم، زیرا هر فرش با جنس متفاوت روش شستشوی مختلف و مواد شوینده متفاوتی دارد. ما در قالیشویی ساوین‌شور قبل از شروع فرایند شستشو توسط کارشناسان جنس فرش را بررسی می‌کنیم تا از روشی صحیح شستشو استفاده کنیم تا مشکلی برای فرش های مشتری پیش نیاید.

انواع جنس فرش های ماشینی به شرح زیر است:

فرش ماشینی پشمی

فرش ماشینی پلی‌پروپلین

فرش ماشینی آکریلیک

فرش ماشینی ابریشم یا همان پلی‌استر

این نوع فرش ها با توجه به نوع نخ و الیاف دارای ضخامت های متفاوتی هستند که همین موضوع باعث می شود که قبل از شستشو روش شستن مشخص گردد تا مبادا با روش اشتباه آسیبی به فرش مشتریان وارد نگردد.

 

 

همین الان سفارش بده
به منظور سفارش شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت وخدمات مربوط به فرش همین الان میتوانید از طریق این سامانه به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

همین الان سفارش بده
به منظور سفارش شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت وخدمات مربوط به فرش همین الان میتوانید از طریق این سامانه به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *