شستشوی فرش دستباف در قالیشویی با بهترین کیفیت

شستشو فرش دستباف دارای اصول خاصی است که با رعایت درست آن می توان کیفیت فرش را حتی بعد از شستشوی فرش حفظ کرد. اگر شستشوی فرش به درستی انجام نشود به فرش آسیب وارد می شود، از آنجایی که فرش های دستباف معمولا نفیس و ارزشمند هستند جبران خسارات آسیب هایی که به قالی ها وارد می گردد غیر قابل جبران خواهد بود. اما به طور معمول آسیب هایی که به فرش های دستباف وارد می شود به چند دسته تقسیم میشود:

  • آسیب به رنگ فرش
  • آسیب به ریشه های فرش
  • پوسیدگی و پارگی فرش
  • آسیب به شیرازه فرش

روند شستشوی قالی های دستباف در قالیشویی ساوین شور به گونه ای است که تا حد امکان از آسیب به فرش ها جلوگیری خواهد کرد،ما ابتدا فرآیند و قبل از شستشو، فرش ها را توسط کارشناسان با تجربه بررسی می کنیم تا با توجه به نوع فرش که پشمی، تمام ابریشم، گل ابریشم، کف ابریشم، سوف یا کرک باشد نوع شستشو مشخص می گردد البته نوع رنگرزی فرش هم در نوع شستشو تاثیر گذار است. بسیاری از مشتریان فقط نوع فرش خود را می دانند که به صورت تلفنی به هنگام سفارش می گویند (مثلا) فرش ما دستباف کاشان است، یا فرش ما دستباف مشهد است این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد اما در هر صورت کارشناسان خبره ما قبل از شروع فرایند تمامی این بررسی ها را انجام می دهند.

قالیشویی فرش دستباف بدون آسیب رساندن به فرش

همانطور که اشاره کردیم اگر شستشوی فرش توسط قالیشویی های تازه کار و یا غیرمجاز انجام گردد ممکن است به فرش های دستباف آسیب های جدی وارد شود این آسیب ها را باهم بررسی می کنیم.

آسیب به رنگ فرش یکی از شایع ترین مشکلاتی است که توسط قالیشویی های غیر مجاز و بی تجربه رخ می دهد. استفاده از مواد، شامپوها و شوینده های فرش بسته به نوع جنس هر فرش متفاوت است. نداشتن دانش و تجربه کافی درمورد روش استفاده از نوع شوینده این مشکل را برای فرش های شما ایجاد خواهد کرد. ما در قالیشویی ساوین شور پس از ورود فرش های مشتریان به کارخانه قالیشویی توسط کارشناسان با تجربه فرش ها را از هم تفکیک می کنیم و بسته به تشخیص کارشناس از مواد و شوینده مختص به همان فرش استفاده خواهیم کرد. ما قدر فرشهای شما را می دانیم از این رو با بالاترین کیفیت فرش ها را می شوییم و تحویل مشتری می دهیم.

شستوشوی فرش دستبافت

 

 

همین الان سفارش بده
به منظور سفارش شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت وخدمات مربوط به فرش همین الان میتوانید از طریق این سامانه به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

همین الان سفارش بده
به منظور سفارش شستشوی فرش دستباف، ماشینی، موکت وخدمات مربوط به فرش همین الان میتوانید از طریق این سامانه به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *