قالیشویی در آمل

شماره تماس با قالیشویی 

کارخانه قالیشویی ساوین شور مفتخر است که با بیش از ۵۷ سال سابقه درخشان، و به کارگیری دستگاه های پیشرفته و بروز دنیا در امر شستشوی فرش، خشک کن فرش با  گرمخانه های مجهز، دستگاه های مخصوص دارکشی، رفوی کاملا فرش، ریشه زنی انواع فرشها و تعمیر شیرازه فرش در شهر آمل خدمت رسانی می‌کند.

قالیشویی در آمل

کارخانه قالیشویی ساوین شور با بیش از ۱۰ شعبه قالیشویی در استان مازندران تمام مازندران و شهر آمل را پوشش داده است. فقط کافیست با نزدیکترین شعبه این قالیشویی در آمل تماس بگیرید. تا برای شما، سرویسکار جهت شستشوی فرش یا شستشوی مبلمان یا خوشخواب ارسال شود.

سفارش آنلاین قالیشویی آمل

برای ثبت سفارش آنلاین قالیشویی ساوین می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با مراجعه به سایت کارخانه قالیشویی ساوین‌شور، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. برای این منظور کافیست به در قسمت سفارش آنلاین قالیشویی  در خواست سفارش شستشوی فرش یا شستشوی مبل را انتخاب و در صفحه مذکور اطلاعات تماس خود را درج نمایید تا در اسرع وقت، از واحد IT کارخانه قالیشویی ساوین شور با شما تماس بگیرند.

ساعات کاری شعبات کارخانه قالیشویی ساوین شور

این کارخانه همچنین با ایجاد سایت انواع، خدمات قالیشویی و خشکشویی را به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد. خدمات کارخانه قالیشویی ساوین شور در تمام طول هفته، حتی ایام تعطیل از ساعت ۷:۳۰ الی 23:00 برای ثبت سفارش انواع خدمات، و همچنین ارائه خدمات آنلاین به صورت ۲۴ ساعته ،از طریق سایت کارخانه قالیشویی ساوین شور آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است؛ همچنین مشتریان عزیز درنظر داشته باشید که، ثبت سفارش آنلاین شامل 10% تخفیف در مبلغ کل است.

با ثبت سفارش آنلاین در سایت این قالیشویی در آمل، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبلمان، 10% تخفیف بگیرید!!!

اگر در سراسر مازندران زندگی می کنید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت کارخانه قالیشویی ساوین شور مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *