قالیشویی در ساری

شماره تماس با قالیشویی 

قالیشویی ساوین شور مازندران جزء با تجربه ترین قالیشویی های ساری می باشد، این تجربه از 20 سال سابقه، تلاش و خدمت رسانی در شهر ساری برای همشهریان عزیز به دست آمده است.

قالیشویی ساوین شور ساری جزء محدود قالیشویی هایی است که هر سال ماشین آلات و تجهیزات شستشوی فرش خود را ارتقا می دهد. ما یک تعهد و آرمان را سرلوحه اهداف سازمانی خود قرار داده ایم تا بتوانیم همیشه بهترین قالیشویی در ساری بمانیم. از همین رو شعار ما در ساوین شور شعبه ساری این است که “فرش های شما را لول میبریم و لول تحویل میدهیم” فرقی نمیکند شما در کدام محله یا منطقه ساری زندگی می کنید، هر کجا که باشید فرش های شما را پس از شستشو به شما لول شده تحویل می دهیم.

شرح خدمات قالیشویی ساوین شور در ساری

خوشبختانه پس از کسب سال ها تجربه در حوزه قالیشویی با اقتدار اعلام می‌کنیم تمامی فرش ها اعم از دستباف، ماشینی، ابریشم، قالیچه حتی موکت و مبلمان را با بهترین کیفیت ممکن شستشو و در کمترین زمان ممکن تحویل می دهیم. این نکته را هم به یاد داشته باشید که تمامی اصول مذهبی برای شستشوی بهتر فرش ها و رفع مسئولیت شرعی از گردن ما رعایت می شود. رفوگری و رنگبری یا براق شویی هم جز خدمات ویژه ما در کنار خدمات شستشوی قالی است.

شعبه ساوین شور در ساری

قالیشویی ساوین شور در شهر ساری و سایر شعب در مازندران با همت پرسنل مجرب و کارآزموده و با یاری خداوند تا به امروز توانسته است رضایت 90 درصدی شما مشتریان عزیز را کسب نماید و امید داریم از این پس هم به همین سمت گام برداریم .

شهروندان گرامی ساکن شهر ساری شما با سپردن قالی های  خود، به قالیشویی معتبر ساوین شور و با تجربه بالا ، هم در وقت خود و هم در مصرف آب که از مهم ترین منبع حیات بشر است، صرفه جویی می‌کنید. قالیشویی ساوین شور، از شما می خواهد که برای حفظ سلامتی تان هم شده فرش های تان را برای شستشوی هرچه بهتر به ما بسپارید.

چرا فرش‌هایمان در قالیشویی پاره می‌شود؟

بعضی از قالیشویی ها از آبگیرهای دایره‌ایی استفاده می‌کنند که در دور تند باعث ترکیدن یا همان پاره شدن فرش می‌شود اما قالیشویی ساوین شور از آبگیر های لوله ایی استفاده می‌کند که به هیچ وجه فرش را پاره نمی‌کند

ساوین شور در قائمشهر هم شعبه دارد!!! برای مشاهده اطلاعات تماس  رو کلمه قالیشویی قائمشهر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *