قالیشویی در ساری

شماره تماس با قالیشویی 

ما با بیش از 20 سال تجربه در زمینه قالیشویی به طور تخصصی در مازندران شهر ساری فعالیت داریم. شستشوی فرش تخصص ماست. تمامی تجهیزات ما در قالیشویی ساری از پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات صنعتی قالیشویی میباشد.

شستشوی تمام فرش ها از جمله ابریشم، دستبافت، ماشینی، قالیچه، ماکارون و غیره در شعبه ساری قالیشویی ساوین شور انجام میشود.

مبلشویی در ساری توسط قالیشویی ساوین شور

قالیشویی ساوینشور با افتخار خدمات مبلشویی در شهر ساری را ارائه می‌دهد. این مرکز با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و نیروهای ماهر در زمینه مراقبت و شستشوی مبلمان، به عنوان یک منبع معتبر در ارائه خدمات مبلشویی در این منطقه شناخته می‌شود. قالیشویی ساوینشور از روش‌ها و مواد امن و موثر در شستشوی مبلمان استفاده کرده و به دقت به نوع و جنس فرش و پارچه مبلمان مشتریان توجه می‌کند. با به‌کارگیری فناوری‌های نوین و روش‌های حرفه‌ای، این مرکز تضمین می‌کند که مبلمان شما پس از خدمات مبلشویی، بازتاب زندگی و جلوه اصلی خود را به دوباره بخشیده و مشتریان خود را به خود مشتاقانه بازگرداند.

ساوین شور ساری جزء محدود قالیشویی هایی است که هر ساله ماشین آلات و تجهیزات شستشوی فرش را ارتقا می دهد. در چارچوب سازمانی ما که توسط مدیر قالیشویی تهیه شده و جزو اهداف اصلی ما در این شهر و شعبه می باشد این است که برای همیشه بهترین قالیشویی ساری باقی بمانیم. بهترین بودن یک کمیت است، شاید نتوانیم تمام مشتریان را به طور 100 % راضی نگه داریم ولی تما سعی و اهداف ما رضایت شماست تا شما ما را با نام بهترین قالیشویی در ساری بشناسید.

شرح خدمات قالیشویی ساوین شور در ساری

خوشبختانه پس از کسب سال ها تجربه در حوزه قالیشویی با اقتدار اعلام می‌کنیم تمامی فرش ها اعم از دستباف، ماشینی، ابریشم، قالیچه حتی موکت و مبلمان را با بهترین کیفیت ممکن شستشو و در کمترین زمان ممکن تحویل می دهیم. این نکته را هم به یاد داشته باشید که تمامی اصول مذهبی برای شستشوی بهتر فرش ها و رفع مسئولیت شرعی از گردن ما رعایت می شود. رفوگری و رنگبری یا براق شویی هم جز خدمات ویژه ما در کنار خدمات شستشوی قالی است.

شعبه ساوین شور در ساری

شهروندان گرامی ساکن شهر ساری شما با سپردن قالی های  خود، به قالیشویی معتبر ساوین شور و با تجربه بالا ، هم در وقت خود و هم در مصرف آب که از مهم ترین منبع حیات بشر است، صرفه جویی می‌کنید. قالیشویی ساوین شور، از شما می خواهد که برای حفظ سلامتی تان هم شده فرش های تان را برای شستشوی هرچه بهتر به ما بسپارید.

چرا فرش‌هایمان در قالیشویی پاره می‌شود؟

بعضی از قالیشویی ها از آبگیرهای دایره‌ایی استفاده می‌کنند که در دور تند باعث ترکیدن یا همان پاره شدن فرش می‌شود اما قالیشویی ساوین شور از آبگیر های لوله ایی استفاده می‌کند که به هیچ وجه فرش را پاره نمی‌کند

شماره قالیشویی ساری

در بالای همین صفحه شماره قالیشویی  را قرار داده ایم، اگر با تلفن همراهتان این صفحه را مشاهده می کنید فقط کافیست روی شماره هایی که برای دفتر یا همراه قرار دادیم کلیک کنید تا به صورت خودکار وارد صفحه تماس گوشی تان بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *